Відкриття навчально-практичного центру сучасних швейних технологій

29 листопада 2017 року в Державному навчальному закладі «Первомайський професійний промисловий ліцей» відбулась церемонія відкриття навчально-практичного центру сучасних швейних технологій.

На початку урочистої частини заходу присутніх привітав директор закладу О.Кокоша. Під час виступу Олександр Іванович зупинився на передумовах створення означеного центру. Зокрема було зазначено, що з метою реалізації пілотного проекту з модернізації підготовки робітників за професіями «Швачка. Кравець. Закрійник», Міністерством освіти і науки України було проведено ряд заходів щодо забезпечення професійно-технічних навчальних закладів технікою та обладнанням для створення відповідних центрів. Завдяки цим заходам промисловий ліцей отримав сучасне швейне обладнання , завдяки якому є можливість більш якісно підготувати спеціалістів робітничих професій відповідно до сучасних потреб економіки.

Захід супроводжувався невеличкою концертною програмою та демонстрацією колекції мод, підготовленою талановитими вихованцями ліцею.

Після привітальної частини відбулась безпосередня презентація навчально-практичного центру сучасних швейних технологій та святкова церемонія з традиційним перерізанням стрічки. Запрошені мали змогу на власні очі побачити оновлені аудиторії оснащені сучасним обладнанням, взяти участь в «майстер-класі» по виготовленню квітів із тканини та побувати на практичному занятті з пошиття одягу. Бажаючі навіть власноруч випробували швейні машини у дії.

В заході взяли участь представники Первомайської швейного підприємства ПрАТ «Санта Україна»: начальник відділу технічного контролю І.Шудра та начальник відділу кадрів Л.Савранська, викладачі та учнівська молодь, місцеві засоби масової інформації.