Наш гуртожиток

Переважна більшість учнів, які навчаються у ліцеї – іногородні. Без сумніву для багатьох із них учнівський гуртожиток в роки навчання стає не просто місцем проживання, а другою домівкою.

На території навчального закладу розташований п’ятиповерховий гуртожиток, побудований за типовим проектом . Гуртожиток має зручне розташування, оскільки знаходиться поряд із навчальним корпусом ліцею. Тип гуртожитку – блочний.  Забезпечений водопостачанням.

В гуртожитку розміщено 45 кімнат , у яких проживають по 2-3 осіб. Гуртожиток облаштований 3-ма кухнями, душовими та іншими побутовими кімнатами для обслуговування учнів.

В гуртожитку знаходяться: медичний пункт та ізолятор, кабінет практичного психолога, бібліотека, комендантська кімната , кімнати для самопідготовки та гурткової роботи.

Для здійснення виховного процесу в гуртожитку створено належні умови: діють кімнати відпочинку для перегляду телебачення та проведення вечорів відпочинку та дискотек.

Робота в гуртожитку спрямована на своєчасне поселення та виселення учнів, забезпечення контролю й порядку в гуртожитку, покращення житлово- побутових умов проживання учнів, організацію дозвілля.